Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Villa Temizliği

Villa temizliklerinde genellikle ekiple birlikte gelinip, düzen, tertip ve büyük bir ciddiyet ile işe başlanılır.Gerekli bir program çerçevesine adım adım ilerleyerek titiz bir şekilde devam edilir.İsteğe bağlı olarak ek temizlik kategorileri de eklenebilmesi ile beraber (Bahçe vb.) çalışma saatleri ve kullanılan malzemelere kadar her şey daha önceden kararlaştırılmış olup o şekilde sonuna kadar devam edilir.Diğer temizlik sınıflarımızda olduğu gibi iş sonunda kontrolü yapılıp tam anlamıyla temizlik kavramını modernize bir hal almasına imkan veriyoruz.

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.