Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul temziliği biraz daha kapsamlı bir temzilik sınıfıdır. Sınıflar, lavobolar koridorlar, merdivenler, hususi odalar(müdür,müdür ydr. , öğretmen odası gibi ) çok kapsamlı temizlik alanı için çalışma performansı daha üst seviyededir. Genellikle ekip olarak yapılacak bu tür temizliklerde baştan sonra kadar aynı öz veri ve istekle bir işçilik orataya cıkartılır. Kullanıan malzemeden, çalışma arkadaşlarınızın çalışma saatlerine kadar her şey kontrol altında tutulup iş sonuna kadar aynı ciddiyetle ilk hali ile teslim edilir. Genç kurmumumuz ve tecrübeli kadromuz ile 1 temizlik her şartta aynı güzellik  ve ciddiyetle işi tamamlayıp teslim etmesi tek amacımızdır.

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.