Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Antalya İnşaat Temizliği

Antalya İnşaat Sonrası Temizliği

Antalya İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat temizliği biten projenizin son haline kavuşması için anahtar rol oynamaktadır. İnşaa ettiğiniz yapının kendini göstermesi ve gerekli hijyen koşullarını sağlaması amacı ile inşaat sonrası temizliği oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. İnşaat temizliği işlemine başlanılmadan önce nasıl bir çalışma gerçekleştirilmesi gerektiği hangi malzemelerin ekipmanların kullanılması gerektiği ve özel kontrol noktaları oluşturulmalıdır. Bu şartlar sağlandıktan sonra güvenli ve kaliteli bir temizlik uygulaması gerçekleştirilebilir.

Biten projenizi müşterilerinize göstereceğiniz için her yerin temiz hijyenik ve düzenli olması şarttır. Aksi halde olumsuz geri dönüşler almanız içten bile değildir. İnşaat temizliği esnasında harfiyatların kaldırılması akan boyaların temizlenmesi camların ve çerçevelerinin temizlenmesi ve çevre temizliğinin özenle ve her lokasyona özel temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Antalya Temizlik Şirketi 1 Temizlik ailesinde yer alan çalışma arkadaşlarımız kendi alanlarında tecrübe kazanmış ve bu yönde yönergelere uygun olarak temizlik gerçekleştirmektedir. Tüm bu şartlar yerine getirildikten sonra yüksek kaliteli hijyen ve düzen sağlanmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlikte Başlıca Oluşturulan Kontrol Noktaları

Antalya Temizlik Şirketi 1 Temizlik olarak  İnşaat Temizliği İçin Başlıca Oluşturduğumuz Başlıca  Kontrol Noktaları;

 

Zemin temizliği: İnşaat sonrası temizliğinde genellikle zeminlerde boyadan sonra kurumuş boya kalıntıları ve zor çıkacak bir çok leke yer almaktadır.Bundan ötürü doğru temizlik malzemesi ve doğru ekipmanlar ile zemin temizliği gerçekleştirilmelidir.

Kapı pervaz temizliği: İnşaat sırasında en çok zarar gören noktalardan biriside kapı ve pervazlarıdır. Özellikle boya ve sıva artıkları yer almakta bununla beraber özel bir uygulama ihtiyacı duymaktadır.

Cam temizliği: İnşaat sonrası temizliğinde camlar en çok özen gösterilip temizlenmesi gereken temel noktalardan birisi olup tamamen bu çalışmaya özel ekipman malzeme seçimi ile cam temizliği alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından gerçekleştirilmedir.

Çevre Temizliği: Kaba inşaat sonrası etrafa çalışmış bir çok tehlikeli ve hijyensiz atıkların etraf dan kaldırıp gerekli dezenfektan önlemlerinin alınıp düzen oluşturulması gerekmektedir.

Video Olarak Dinleyin

 

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.