Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Havuz Temizliği

Havuz temizliği havuz ve çevresi olarak ikiye ayrılır.Havuz temizliği ve çevresinde kullanılan temizlik malzemeleri özenle seçilir.Düzenli bir program ve çalışma saatleri çerçevesinde yapılacak olan havuz temizliğinde kullanılan malzemeler ve kaliteli bir işçilik ile baştan sona kadar aynı ciddiyetle çalışmayı sonlandırıp teslim etmek ilk amacımızdır.1 Temizlik ailesi olarak en kaliteli ve güvenilir iş ahlakımız ile her zaman yanı başınızdayız.

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.