Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Hakkımızda

Genç  Modernize Ve Yenilikçi Hizmet

Uzun yıllardır bir çok sektörde faaliyet gösteren  temeli  genç, dinamik, yeniliklere açık ve daha modernize yapıyı misyon edinmiş  CANDORA GRUP bünyesinde kurulmuş olan 1 Temizlik ailesi, temizlik  sektöründe de uzun yıllardır kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

1 TEMİZLİK temelleri 2008 yılında atılmış olup kurulduğu günden bu güne dek temizlik sektörüne getirdiği yenilikçi misyonu ile diğer firmalardan farkını ortaya koyarak bu günde ilk gün ki kalitesi ile büyümeye devam etmektedir.

İLKERELERİMİZ VE GELECEK PLANLARIMIZ

1 TEMİZLİK ailesi olarak müşterilerimize kalite güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup standartlarımızı her gün  büyüyen ailemiz ile daha da yukarıya taşımak    en temel hedefimizdir.

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.