Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Gündelikçi Bayan

Antalya Gündelikçi Hizmeti

Antalya Temizlik Şirketi Olarak Verdiğimiz Evinize Gündelikçi Bayan Hizmeti

Bir çok bireysel ve kurumsal şirket gündelikçi hizmeti alırken tekil çalışan kişiler ile muhatap olmak zorunda kalıyor. Dolayısı ile beraberinde genellikle sorunlar yaşıyorlar. Günümüzde artık bu yapı tamamen kurumsallaşarak doğru bir yapı altında toplanmaktadır.

Çalışan kişi devlet güvence ve sosyal haklar sahibi olurken hizmet alan müşterilerimiz karşılarında kurumsal bir firma bularak daha kaliteli ve kesin bir hizmet alıyor. Antalya 1 temizlik şirketi olarak bu yapılaşmada öncü rol oynamanın gururunu yaşamaktayız. Verdiğimiz gündelikçi hizmeti sonrası uzun tecrübeler sonucu kendi belirlediğimiz kalite yönergeleri ve ev sahibi ile birlikte alınan hizmet tamamen kontrol edilip eksik veya yanlış bir durum varsa orada çözülerek yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

1 Temizlik Antalya temizlik şirketi olarak diğer tüm temizlik şirketlerimizden farkımız sizlere interaktif hizmet hizmet paketleri temizlik sonrası bilir kişi kontrolü gibi bir çok yenilikçi hizmeti sunmak ve bu hizmetleri her gün yenileyerek daha da geliştirmektir.

Yazıyı Dinlemek İçin Aşağıda Yer alan Videoyu İzleyiniz.

 

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.