Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Cam Temizliği

Antalya Cam Temizliği

Cam temizliği evinizi iş yerinizi yada oturduğunuz siteyi bakıldığı zaman temiz veya bakımsız gösteren temel yerlerden birisidir. Cam temizliği başlı başına uzmanlık isteyen bir alandır. Yapılması hem zor hemde çoğu zaman tehlikeli olmakla beraber ne kadar uğraşılasada istenen sonuçlara zor ulaşılabilecek bir uygulamadır. Cam temizliği yapılırken özellikle ekipman ve malzeme seçimi büyük önem taşımaktadır. Temizliği gerçekleştirecek kişinin bu cam temizliği konusunda uzmanlaşmış ve gerekli tedbirleri almış bir şekilde yapması gerekmektedir.

1 temizlik ailesi bünyesinde yer alan çalışma arkadaşlarımız kendi alanlarında eğitimler alıp uzmanlaşmış bireyler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yapılan cam temizliği daha verimli olup gerekli hijyen şartları sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak cam gibi çizilme ve aşınmaya yatkın yüzeyler için üretilmiş uygun temizlik ekipman ve malzemeleri ile temizlik gerçekleştirilmektedir. Her temizlik uygulamasında olduğu gibi cam temizliğinde de kontrol noktaları oluşturulup temizlik işlemi başlamadan önce ve sonrasında bu noktalarda kontrol sağlanarak temizliğin daha verimli yapılması hedeflenmektedir.
Cam temizliğinde oluşturulan başlıca kontrol noktaları
Cam çerçeveleri: Bu noktalar genellikle plastik ahşap gibi materyallerden oluştuğu için öncelikle o lokasyona uygun temizlik malzemesi seçilerek çerçevede çatlaklar var ise özellikle haşere ve kirlere karşı dikkatle temizlenir. Bu sayede doğru hijyen koşulları ve verimli temizlik gerçekleştirilir.
Çerçeve altı mermer temizliği: Cam temizliğin de fazlaca tozlanan bu bölgeler hem yüzeyden hemde alttan temizlenerek sonrasında toz ve kirin tekrar oluşumunu minimize etmektedir.Böylece cam ve çerçevede gerçekleştirilen temizlik verimi oldukça yüksek olmaktadır.
Panjurlar: Cam temizliği gerçekleştirilirken panjur panjur kapakları ve muhafazaları yüksek miktarda toz ve kiri tutmaktadır. Bu bölgeler dikkatle temizlenerek işlem sonrası gerekli hijyen seviyesi sağlanır.

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.