Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Hizmetlerimiz

Ev Temizliği İş Yeri Temizliği Cam Temizliği Apartman Temizliği İnşaat Temizliği Villa Temizliği Villa Temizliği Havuz Temizliği Okul Temizliği

Apartman Temizliği

Antalya Apartman Temizliği

Antalya Apartman Temizliği

Apartman temizliği bir çok temizlik alanını içinde barındıran yüksek dikkat ve titizlik gerektiren bir çalışma olup önceden belirlenmiş planlama sonrasında gerçekleştirilmelidir. Apartman temizliği trabzanlar merdivenler asansör içi asansör aynası duvar temizliği çevre temizliği başta olmak üzre bir çok konuyu içinde barındıran kompleks bir temizliktir.

Apartman temizliği düşünüldüğünden daha ciddi bir konudur. Bu yapının içinde aileleriniz çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız yer almakta bununla beraber apartmanda yer alan çöp kir toz ve haşereler ciddi sorun teşkil edebilmektedir. Apartman temizliğinde özel olarak her yere seçilen farklı temizlik malzemeleri ve farklı temizlik ekipmanları doğru bir biçimde seçilerek uygulama yapılmalıdır. Aksi halde yapılan temizlik gerekli hijyen koşullarını sağlayamaz bununla beraber verimsiz bir uygulama yapılmış olur.

Antalya Temizlik Şirketi 1 Temizlik ailesi olarak her çalışma arkadaşımız kendi alanlarında gerekli eğitim süreçlerinden geçmiş olarak bu uygulama içerisinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra Apartman temizliğine başlanmadan önce önceden oluşturulmuş kontrol listesi takip edilerek temizliğin verimli ve hatasız olması sağlanmaktadır.
Apartman temizliğinde kullanılacak ekipman ve temizlik malzemesi her bölgeye özel olarak seçilerek apartman sakinlerinin ve yönetiminde onayını alarak gerçekleştirilir. Bu uygulamanın sebebi alerjen sıkıntıların önüne geçerek daha kaliteli ve verimli temizlik hizmetini sunabilmektir. apartman temizliği gerçekleştirildikten sonra önceden oluşturulmuş kontrol listesi ile baştan sona kadar kontrol edilerek hizmet garantisi ve performans değerlendirmesi sağlanır.

Antalya Apartman Temizliği

Antalya 1 Temizlik Şirketi Olarak  Belirlediğimiz Apartman Temizliğinde Başlıca Kontrol Noktaları

Trabzanlar: Apartmanda merdivenler kullanılırken en çok temas edilen ve en çok kir ve tozu barından noktalardan birisidir. Özellikle çocuk ve yaşlıların destek alarak kullandıkları trabzanlar Apartman temizliğinde en önemli noktalardan birisidir.

Kapı Önleri Zemini: Apartman temizliğinde kapılarınızın önü son derece kirli ve hijyensiz olabilmektedir. Gerek konulan ayakkabı gerekse atılan çöplerden ötürü yüksek önem gösterilmesi gereken temel noktalardan birisidir.

Asansörler: Apartman temizliğinde herkesin kullandığı havalandırması olmayan ve dar bir alan olan asansörlerin duvar ayna ve zemin temizliği uygun dezanfektan malzeme seçimi ile beraber dikkatli bir biçimde yapılmalıdır.

Çevre Temizliği: Apartman temizliği iç ve dış olmak üzre iki ayrı bölüm altında gerçekleştirilerek yapılmalıdır. Apartmanın iç temizliği sona erdikten sonra çevre temizliğine geçilmeli silinecek yerler var ise silinip tamamen düzenli bir şekilde teslim edilmelidir.

Yazıyı Dinlemek İçin Videoyu İzleyiniz

 

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.