Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Yükleyen: admin1temizlik
9 Ağustos 2017

Antalya Ofis Temizliği

ANTALYA OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği yapılırken bir çok dikkat edilmesi gereken nokta söz konusudur. Özellikle ofisleriniz de bir çok elektronik cihaz ve bunlara bağlı kablolar yer almaktadır. Ofis temizliği yapılırken gerek elektronik cihaz gerekse kabloların eğitimli kişiler tarafından temizlik işleminin yapılması büyük önem arz etmektedir. Hem haşereler hemde tozlar cihazların içlerine ve sizlerin göremediği bir çok noktaya yerleşirler.

Ofis temizliği yapılırken cihazların zarar görmemesi de oldukça önemlidir. Temizlik kendi içinde bir çok tür ve kategorilere ayrılarak hep için farklı analiz ve eğitim süreçleri sonunda hizmet verilmesi gereken bir yapıdır. 1 Temizlik ailesi olarak çalışma arkadaşlarımıza kendi alanlarına özel eğitimler verilip bu eğitimler neticesinde hizmet sunmaktadır.
Ofis temizliği en dikkat edilmesi ve hususi olarak yapılması gereken işlemlerden biridir. Hem çalışma arkadaşlarınızın hemde müşterilerinizi ağırladınız bu çalışma ortamı oldukça temiz ve düzenli olmalıdır. Bunun yanı sıra günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz iş yeriniz / ofisinizin hijyen bakımından da gerekli koşullara uygun olması hem sizlerin hem çalışanlarınızın hemde müşterileriniz açısından önemlidir.
Ofis temizliği yapılırken mobilya beyaz eşya camlar ve elektronik cihazlara uygun temizlik malzemelerinin seçilmesi hem temizlik performansını artıracak hemde eşyaların zarar görmesi ve yıpranması engellenecektir. Doğru malzemeler ile yapılan Ofis temizliği uzun süre hijyen sağlayarak sağılınızı korumaya devam edecektir. Bunların yanı sıra müşterilerimiz dilerler ise kendileri kullanacak temizlik malzemeleri içinde seçim yaparak kendi uygun gördükleri malzemeler ile temizlik yaptırabilirler. Ofis temizliği yapılırken alerjen bir durum söz konusu ise buna uygun doğal temizlik malzemeleri seçilerek doğru ve kaliteli hizmet sunulması amaçlanır.
Ofis temizliğine başlanılmadan önce doğru planlama ve önceden oluşturulmuş kontrol listesine uygun yönergeler izlenerek temizlik işlemine başlanır. Temizlik esnasında ve sonrasında liste başa alınarak tüm gerekli kontroller gerçekeleştirilerek hizmet kalitesi en yüksek seviyede tutulur. Bu işlem hem müşterilerimiz için hizmet kalitesini yükseltirken çalışma arkadaşlarımız içinde performans değerlendirmesi ve eğitim amacını taşımaktadır.
Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Başlıca Noktalar

Elektronik Cihazlar: Ofis temizliği yapılırken elektronik cihazlara uygun temizlik malzemelerini seçilmesi cihazların içlerinin ayrıntılı biçimde temizlenmesi ve kabloların prizlerden itibaren silinmesi gerekir.

Kablo Kapakları (terminaller): Ofis temizliğinde atlanan ve en çok haşere toz kir gibi unsurların biriktiği temel yerlerden birisidir. Özellikle bu bölgelerin atlanmadan temizlenmesi temizlik performansını büyük ölçüde artırarak gerekli hijyen unsurlarını sağlamaktadır.

Beyaz eşyaların Temizliği: Ofisinizde yer alan beyaz eşyaların tamamen yerlerinden çıkarılarak arkalarının altlarının ve üstlerinin temizlenerek yerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Aksi halde bu bölgelerde bulunan kir ve tozlar temizlik sonrası yeniden ortaya çıkarak hijyensiz ve verimsiz temizlik performansına sebep verecektir.

Ofis koltuk Ve Masaları: Ofis temizliğinde masalarının üzerilerinde yer alan bilgisayar fax telefon gibi elektronik cihazların özel olarak temizlenip daha sonra masa ve koltuk temizliğine geçilmeli son olarak koltuklar silinip var ise tekerlek araları tamamen temizlenmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz
Son Yazılar

Eylül 4th, 2017

Antalya Temizlik Şirketi

Son Yorumlar

Onlar Diyor Ki

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.