Müşteri Hizmetleri:

Hizmet Kapalıdır

EV TEMİZLİĞİ

Evinizin, eşyalarınızın temizliğinin en iyi ve güvenilir şekilde yapılmasını isterseniz ilk durağımız 1 Temizliğe hoşgeldiniz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizdeki temizlik hususunda ki ince işçiliğimiz için 1 Temizlik ilk seçeneğiniz olmalı.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Bitmiş ve tek eksiği kaba temizlik olan projelerinizde ekibimizle güvenilir ve güzel işçiliğimizle en hızlı şekilde 1 Temizlik hizmetinizde.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlarınızdaki kaba ve ince temizliği ekibimizle birlikte temiz bir şekilde teslim almak isterseniz 1 Temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

Yükleyen: admin1temizlik
25 Ağustos 2017

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

inşaa ettiğiniz yapı ne kadar güzel olur ise olsun gerçek bir temizlik yapılmadır taktirde kendisi sergilemiyecektir. Bir çok moloz,kir ve toz kalıntıları etrafa saçılmış durumda kullandığınız en kaliteli ve güzel malzemeleri bile tanınmaz bir halde göstermektedir. İnşaat sonrası temizliğe başlamadan önce gerekli malzeme ve temizleyiciler seçilmeli uygun bir temizlik planı oluşturulmalı ve daha sonra temizlik işine başlanmalıdır. Bu yapılmadı taktirde ortaya bilinçsiz ve kalitesiz bir hizmet çıkacaktır.

Tüm bu yönergelerden sonra temizliğe rahat bir şekilde başlanabilir. İnşaat sonrası temizlikte ortada bir çok moloz yığını kalmaktadır. Başlangıç olarak kaba kirliliklerin ortadan kaldırılması ve daha sonra ince temizliğe geçilmelidir. Bu noktada kullanılacak ekipman ve malzeme seçimi fazlası ile önemlidir. Yüzeylere zarar verilmeden boya kalıntısı alçı ve diğer kalıntıların dikkatlice yüzeylerden sökülmesi gerekmektedir. Bu noktadan sonra silme ve süpürme işlemlerine geçilip teslim noktasına ulaşılabilir.

Molozların Kaldırılması: İnşaat sonrası temizlikte en fazla vakit kaybettiren en meşakatli ve en tehlikeli nokta molozların kaldırılmasıdır.Bir çok atık ve tehlikeli kalıntılar içeren molozlar tamamen çıkartıldıktan sonra kaba süpürme işlemine geçilebilir.

Süpürme İşlemi: Kaba molozlar kaldırıldıktan sonra onlardan arta kalan yüksek miktarda kir ve toz kabaca ortadan kaldırılmalıdır. Bu aşama bizi bir sonraki işlem olan yerlerdeki ve diğer yüzeylerdeki kalıntıları kazıma ve çıkarma işlemine hazırlayacaktır.

Artıkları Kazıma: Kaba inşaatlarda başta boya lekeleri olmak üzere bir çok leke oluşmaktadır. Gerçek bir temizlik ve düzen için bu kalan lekelerin yüzeylere zarar verilmeden uygun temizleyici ve ekipmanlar ile temizlenmesi gerekmektedir. Bu uygulama bizi silme aşamasına hazır hale getirecektir.

Silme Uygulaması: Etrafta kalan lekelerde çıkarıldıktan sonra hangi kalitede bir işlem uygulandığını görmek maksadı ile yüzeysel silme işlemi yapılmalıdır. Eğer atlanan veya eksik kalan noktalar var ise tekrar leke çıkartma işlemine dönülerek bu adım tekrar edilmelidir.

Mop Atma: İnce temizlik öncesi tekrar etrafta kalan toz ve kirler mop ile süpürülerek son uygulama olan silme işlemine hazırlanır.

Kaba İnşaat sonrası temizlikte tüm bu yazdığımız adımlar uygulandıktan sonra gerçek ve kaliteli bir temizlik hizmeti gerçekleştirilmiş olup inşa ettiğiniz tüm ihtişamı ile kendini gösterebilir ve hijyenik bir ortam sağlanmış olur.

Etiketler:

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik için 6 cevap

 1. ayşen doğan der ki:

  Hizmetinizden Faydalanmak İsteriz

 2. aysegul irmik der ki:

  hizmet almak istiyorum

 3. Ahmet der ki:

  Güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş

 4. zozan der ki:

  sizden cok memnun kaldim antalya da boyle bir temizlik sirketine gercekten ihtiyac vardi. tesekkurler

 5. sema tekin der ki:

  gercekten farkli ve kaliteli bir sirket teşekkür ederiz.

 6. Fatos der ki:

  Hızmet kalitenız cok cok iyi tekrar teşekkür ederiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz
Son Yazılar

Eylül 4th, 2017

Antalya Temizlik Şirketi

Son Yorumlar

Onlar Diyor Ki

Copyright ©2017 1Temizlik.com

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.